Швидка доставка повітряних кульок по Києву і області

  • Доставка гелієвих кульок від магазину MagicAir здійснюється в усі райони нашої з вами столиці:

Правий берег (Оболонь, Куренівка, Поділ, Печерськ, Борщагівка, Солом'янський, Голосієвський, Теремки, Хотів, Чабани, Гатне, Вишневе, Крюковщина. 

Самовивіз з наших магазинів 

  • вул.Метрологічна 13 - самовивіз можливий 24/7 
  • вул.героїв полку Азов 24/10   09:00 - 19:00

Лівий берег (Дарниця, Позняки, Осокорки, Дніпровський, Деснянський, ДВРЗ, Бориспіль, Бровари, Бортничи)

 

Вітаю, дорогі друзі. В даному розділі йтиметься про доставку повітряних кульок додому. Корисна та необхідна послуга. Настає День Народження і зовсім не вистачає часу. Так хочеться зробити приємно дітям, а поїхати до супермаркету по кульки немає можливості. Можна замовити повітряні кульки з доставкою містом Київ. Потрібна доставка повітряних куль на ранок? Чи живете ви за містом? Для нас немає перешкод. Беремося за будь-які, навіть дуже складні та об'ємні замовлення. Варто лише зателефонувати або написати на електронну пошту. Є багато варіантів часу. Ми його дуже цінуємо, тому завжди приїжджаємо вчасно.
Бажаєте кульки з доставкою до квартири, ми це зробимо. Можна здивувати людину, замовивши та сплативши заздалегідь доставку куль на карту. Можемо також сфотографувати одержувача разом із кульками. Робимо кульки з доставкою по Києву та області. Пам'ятайте, гелієві кульки несуть море насолоди! Потрібно знати кілька моментів при замовленні кульок: місце доставки і час.
Хочете кілька кульок, а забрати не можете?
Сплатіть на картку кульки, сплатіть службу таксі та отримайте бажані кульки додому. Пам'ятайте, доставка повітряних куль це дуже педантична справа. Довіряйте професіоналам, отримуйте найкраще. Можете приїхати та забрати кульки самі. У легковику в середньому поміститься близько сорока кульок

Реквізити для безготівкової оплати:

-Найменування отримувача ФОП Якименко Володимир Миколайович

-Код отримвача 2677601658

IBAN: UA813220010000026002330102370

Призначення платежу:оплата за товар (№ замовлення) - номер замовлення буде вказаний після оформлення на сайті

Онлан-Оплата на сайті

Безпечна онлайн-оплата карткою будь-якого банку, Apple/Google Pay